شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2017-03-16 17:11:53

hurd
عضو
از : همدان
ثبت شده: 2015-12-27

بهترین هاستینگ

سلام به دوستان رسیدن سال نو رو تبریک میگم
دوستان برای تهیه هاست برای دامنه ir چه هاستی رو معرفعی میکنید که ارزون هم باشه در مورد گواهی ssl چه روشی دارن  باید خرید دارن من از xzn.ir که رایگان هم داره استفاده کردم شما چی پیشنهاد میدین

اول قوانین خدا را به طور کامل رعایت کنیم بعد انتظار حمایت کامل رو از خدا داشته باشیم.

آفلاین

#2 2017-03-16 22:24:47

LinArcX
عضو
ثبت شده: 2015-09-18

پاسخ: بهترین هاستینگ

سلام و عرض تبریک خدمت شما.
http://tuxfamily.org/ نام یه مجموعه غیر انتفاعی هستش که یکی ازخدمات شون عرضه هاست به شیوه آزاد هست.اگه از علاقه مندان به "تفکر آزاد" هستی و دوست داری از این پروژه حمایت کنی میتونی تستش کنی. حدود یک گیگ هم بهت فضا میدن.البته ثبت نام ش یکم دنگ و فنگ داره ولی واسه راه اندازی یه بلاگ شخصی جوابگوعه.(بزرگترین مزیت ش اینه که رایگان هست و نیازی نیست نام tux family تو وب سایت تون باشه.البته باید یکی از مجوزهای آزاد رو انتخاب کنید واسه سایت تون)

آخرین ویرایش توسط LinArcX (2017-03-16 22:26:39)

"Enough!!!Don't Use "DEFAULTS" Any More..."make it simple stupid

آفلاین

#3 2017-03-17 02:11:06

AmiNimA
عضو
ثبت شده: 2015-11-27
وب سایت

سلام. من سالها روی یک هاست شرکت انگلیسی سایت داشتم، کوچکترین مشکلی نبود. بخاطر تحریم ها و اخطار حذف دامنه های ,ir مجبور شدم بیام روی یک شرکت ایرانی. الان یک سال و نیمه که از پارسپک هاست دارم. این هم خدا رو شکر کوچکترین مشکلی نداشته تا به حال. (البته هاست روی سرورهای ایران پر از مشکل بود که مجبور شدیم منتقل کنیم روی سرورهای اروپا). قیمتهاش هم واقعا خوب و منطقیه نسبت به هاستینگ های معروف دیگه. پشتیبانیشون هم بسیار عالی است. گواهی ssl هم میدن.
در کنارش برای دانلود هم اول از میهنهاست داشتیم. که افتضاح بود. پشتیبانیش از کیفیتش بدتر. مجبور شدیم چندین گیگ اطلاعات رو منتقل کنیم. و الان یک ساله که روی پردیسهاستینگ هستیم. این هم خداییش هم سرویسش عالیه هم پشتیبانیش هم قیمتهاش. مخصوصا اینکه برای هاست های دانلود اجازه یک دیتابیس هم میده! که اغلب این کار رو نمیکنن.
شرکت هانوفر آیتی و شرکت آی آر پاور وب هم خیلی خوبن. تجربه هاست در اونجاها هم داشتم. اما چند سال پیش. ولی حرفه ای بودن. یادمه یه بار مشکلی پیش اومده بود ساعت ۱۱ شب تماس گرفتم با پشتیبانی هانوفر آیتی، خیلی خوب و عالی مشکل رو برطرف کردند. ولی در کل همون پارس پک رو پیشنهاد میکنم.

لینوکس یک فرهنگ است. یک فرهنگ خوب

آفلاین

#4 2017-03-17 15:16:37

morealaz
عضو
از : کرمان
ثبت شده: 2016-03-19

سلام
در مورد سرویس هاستینگ و دامین پیشنهادی ندارم که بدم بهت ولی برای گواهی ssl یه پیشنهاد عالی دارم و اون استفاده از سرویس Let'sEncrypt هست که به صورت رایگان گواهی دیجیتال میده و میتونی سرویس HTTPS رو برای خودت راه بیاندازی. خیلی از شرکت های معروف هم ازش پشتیبانی می کنند از جمله بنیاد لینوکس و موزیلا و سیسکو.
Arch و FreeBSD و OpenBSD هم از جمله استفاده کنندگان از این سرویس هستند که در حال حاضر وب سایت هاشون با استفاده از گواهی دیجیتال Let'sEncrypt سرویس امن HTTPS ارائه می کنه.

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB