شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2017-03-29 17:26:03

mazhar
عضو
ثبت شده: 2016-08-01

اپلیکیشن اندروید انجمن

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم
مدتیه (برای تفریح) مشغول نوشتن برنامه ی اندروید برای همین انجمن خودمون هستم، و پروژه رو به جایی رسوندم که فکر میکنم بشه اسمش رو گذاشت app
این پست رو برای اطلاع رسانی و همچنین درخواست کمک از دوستان عزیز برای ادامه ی راه گذاشتم.
هنوز برنامه راه زیادی در پیش داره و شدیداً درخواست دارم که اگر اندروید بلدین، لطفا به ما ملحق بشید.
پروژه رو روی گیت هاب گذاشتم و امیدوارم ازش حمایت کنین که پیشرفت کنه.
برنامه این قابلیت رو داره که صفحه ی اصلی و تالار ها و تاپیک های مختلف رو نشون بده و در آینده هم قابلیت لاگین کردن و پست گذاشتن رو بهش اضافه خواهیم کرد، منتها چون من دانشجو هستم و وقتم محدود انتظار پیشرفت های ناگهانی رو نداشته باشین smile
برنامه رو روی بازار آپلود کردم و حد اکثر طی ۵ روز آینده منتشر میشه، اون موقع لینک میدم.
یه مقدار باگ هم داره که به بزرگی خودتون ببخشید، کم کم همه ی این مشکلات رفع میشه.

ویرایش: با توجه به اینکه بازار برای منتشر کردن برنامه اجازه ی لازم رو نداد، برنامه رو در کانال آرچ لینوکس در تلگرام منتشر کردیم. میتونید از اونجا دانلود کنید.

آخرین ویرایش توسط mazhar (2017-03-29 22:02:38)

آفلاین

#2 2017-03-29 18:29:41

LinArcX
عضو
ثبت شده: 2015-09-18
وب سایت

پاسخ: اپلیکیشن اندروید انجمن

سلام بر مظهر عزیز.ایده خیلی خوبیه.به خصوص اینکه من خودم به شخصه بارها خواستم از طریق گوشی پست ارسال کنم و نشده.(ساختار html همین بخش ادیتوری که دارم توش می نویسم بهم میریخت و دکمه ارسال محو میشد!!!)
تلاش، تلاش قشنگیه و بهت خسته نباشید میگم.اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتت هستم.

"Enough!!!Don't Use "DEFAULTS" Any More..."make it simple stupid

آفلاین

#3 2017-03-29 19:00:44

mazhar
عضو
ثبت شده: 2016-08-01

پاسخ: اپلیکیشن اندروید انجمن

حتما از استاد هایی مثل شما کمک میگیرم، و ممنون هم میشم و خوشحال از اینکه همکاری داشته باشیم، حالا من که از گیت خیلی اطلاع ندارم ولی اگه این امکانو فراهم کنه که بچه های انجمن که میدونن کمک کنن تو توسعه ی برنامه خیلی عالی میشه.

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB