شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2015-10-22 16:14:17

حسین حیدری
عضو
از : اصفهان
ثبت شده: 2015-09-16

آموزش نصب انترگوس با تصویر

سلام

این مطلب هم مخصوص آرش.

http://itsfoss.com/install-antergos-linux/

Just an anime fan

آفلاین

#2 2015-12-01 00:48:32

AmiNimA
عضو
ثبت شده: 2015-11-27
وب سایت

پاسخ: آموزش نصب انترگوس با تصویر

با یه چیزی به نام rsync میتونید بدون نیاز به داشتن اینترنت و دانلود آپدیت بسته ها آنترگوس رو نصب کنید. درواقع این ابزار میاد از سیستمی که روی ram شما پیاده شده بکاپ میگیره روی هارد شما. و بعدش شما یه بوت لودر روی هارد نصب میکنید و میتونید آنترگوس رو روی هاردتون بدون اینترنت داشته باشید. من این کار رو کردم توی خونه. الان یادم نیست چطوری. این راهنما میتونه بهتون کمک کنه: فول بکاپ سیستم

من پیشنهاد میکنم بجای آنترگوس از مانجارو استفاده کنید. دردسرهای کمتری نسبت به اون داره. چرا که هر دو تاش رو امتحان کردم و به شدت از مانجارو راضی ترم.

لینوکس یک فرهنگ است. یک فرهنگ خوب

آفلاین

#3 2015-12-01 14:35:37

AraaX
Administrator
ثبت شده: 2015-09-13

حسین حیدری نوشته است که:

سلام

این مطلب هم مخصوص آرش.

http://itsfoss.com/install-antergos-linux/

سلام
مرسی
می تونیم همین آموزش رو فارسی داشته باشیم smile

آفلاین

#4 2015-12-01 14:36:49

AraaX
Administrator
ثبت شده: 2015-09-13

AmiNimA نوشته است که:

با یه چیزی به نام rsync میتونید بدون نیاز به داشتن اینترنت و دانلود آپدیت بسته ها آنترگوس رو نصب کنید. درواقع این ابزار میاد از سیستمی که روی ram شما پیاده شده بکاپ میگیره روی هارد شما. و بعدش شما یه بوت لودر روی هارد نصب میکنید و میتونید آنترگوس رو روی هاردتون بدون اینترنت داشته باشید. من این کار رو کردم توی خونه. الان یادم نیست چطوری. این راهنما میتونه بهتون کمک کنه: فول بکاپ سیستم

من پیشنهاد میکنم بجای آنترگوس از مانجارو استفاده کنید. دردسرهای کمتری نسبت به اون داره. چرا که هر دو تاش رو امتحان کردم و به شدت از مانجارو راضی ترم.

سلام
خیلی خوب میشه این صفحه رو توی ویکی به فارسی داشته باشیم smile
فول بکاپ سیستم

آفلاین

#5 2015-12-01 14:41:19

Arcush
Moderator
ثبت شده: 2015-09-15

AraaX نوشته است که:
AmiNimA نوشته است که:

سلام
خیلی خوب میشه این صفحه رو توی ویکی به فارسی داشته باشیم smile
فول بکاپ سیستم

بله. اتفاقا من از دیروز درحال ترجمش هستم.

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB