شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2015-11-16 02:41:02

LinArcX
عضو
ثبت شده: 2015-09-18

ori ..غرق شده در شات های پی در پی

طبق رسم هر ساله معمولا خریدهای بازی هامو تو دو بازه زمانی انجام میدم..اوایل بهمن ماه که معمولا موج اول بازی های گنده میان و میشه یه سبد بازی خرید و بازی کرد..و اوایل مرداد.
این سری این رسم رو شکوندم و دارم دونه دونه بازی هامو گلچین میکنم و دانلود میکنم...
یکی از بازی هایی که امسال تحسین خیلی هارو برانگیخته بود بازی مستقل Ori and the blind forrest بود .
وقتی استارت بازی رو زدم تقریبا بیست دقیقه دستم فقط روی print screen بود..محو نحوه ساخت این بازی شدم..صحنه پردازی ها فوق العاده..نورپردازی عالی..استفاده از رنگ و ترکیب اونها..کیفیت بالای بافت های بازی..و مهم تر از همه سبک روایی جذاب و در عین حال سادگی بازی باعث شده بود این بازی نقد های خیلی خوبی بگیره.و شانس خودشو برای کسب بهترین بازی مستقل سال 2015 به شدت بالا برده...
اعتراف میکنم آدرنالین خونم بالا رفته دی:
چند تا شات میذارم حالشو ببرید. smile
5m7v_2015-11-16_1-20-44.png
9qds_2015-11-16_1-19-06.png
buw9_2015-11-16_1-30-36.png
8dr5_2015-11-16_1-22-37.png

آخرین ویرایش توسط LinArcX (2015-11-16 02:48:43)

"Enough!!!Don't Use "DEFAULTS" Any More..."make it simple stupid

آفلاین

#2 2015-11-21 00:12:19

Риал Краесис
عضو
از : تهران
ثبت شده: 2015-09-16

پاسخ: ori ..غرق شده در شات های پی در پی

خخخخخ!
دستش همش رو پرینت اسکرین بود!
خب دیگه هستن بازیایی که ساده اما فوق العاده!
برای من یکی از این عنوان ها سیبری ۱و۲ (sybria 1&2) به اضافه keepseek یا keepsake بود!
با اینکه یازیهای فوقالعادهای از لحاظ گرافیکی انجام دادم اما به نظرم مهمترین قسمت نوع داستان روایی بازی هست.
الان بهم گیر میدن چرا تاپیک زیرخاکی کشیدی بالا.
باور کنید همچین تاپیک زیرخاکیی نیازه بالا کشیده بشه تا کاربرای دیگه هم بتونن از این بازی لذت ببرن!
در ضمن سازندگان این بازی گفتن که از فیلم «غول اهنی بزرگ»(یکی از انیمیشن های مورد علاقه من) و «شیر شاه» برای ساختش الهام گرفتن.

آخرین ویرایش توسط Риал Краесис (2015-11-21 02:08:06)

*** I FIGHT FOR USERS ***

آفلاین

#3 2015-11-21 19:51:45

Programmer
عضو
از : تهران
ثبت شده: 2015-10-01
وب سایت

پاسخ: ori ..غرق شده در شات های پی در پی

Риал Краесис نوشته است که:

خخخخخ!
دستش همش رو پرینت اسکرین بود!
خب دیگه هستن بازیایی که ساده اما فوق العاده!
برای من یکی از این عنوان ها سیبری ۱و۲ (sybria 1&2) به اضافه keepseek یا keepsake بود!
با اینکه یازیهای فوقالعادهای از لحاظ گرافیکی انجام دادم اما به نظرم مهمترین قسمت نوع داستان روایی بازی هست.
الان بهم گیر میدن چرا تاپیک زیرخاکی کشیدی بالا.
باور کنید همچین تاپیک زیرخاکیی نیازه بالا کشیده بشه تا کاربرای دیگه هم بتونن از این بازی لذت ببرن!
در ضمن سازندگان این بازی گفتن که از فیلم «غول اهنی بزرگ»(یکی از انیمیشن های مورد علاقه من) و «شیر شاه» برای ساختش الهام گرفتن.

منم سیبری رو بازی کردم بازی خیلی خوبی بود ! این بازی هم که سعید جان گذاشتن واقعا خیره کننده هستش !

Impossible Impossible
Imagination is more important than science
به سایت ما سر بزنید smile
به اینستاگرام من سر بزنید smile

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB