شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2015-09-20 08:42:45

BoBzBoB
عضو
از : کانادا
ثبت شده: 2015-09-15
وب سایت

دکمه لایک

با سلام
میخواستم پیشنهاد بدم دکمه لایک و یا تشکر یا هر چیز دیگه ای که میخواهید اسمش رو بذارید رو به انجمن اضافه کنید چون بنظرم خیلی مواقع پستهای تشکر و یا تائید مطلبی با این دکمه قابل جایگزینی هستند و از طرفی میتونه باعث صرفه جویی در منابع سرور بشه و از طرف دیگه امکان راحتی رو به کاربرها ارايه میدیم.

تخیل مادر علم  و تجربه پدر علم است.
به پدر و مادر علم احترام بگذاریم.

آفلاین

#2 2015-09-20 10:35:23

Arcush
Moderator

پاسخ: دکمه لایک

BoBzBoB نوشته است که:

با سلام
میخواستم پیشنهاد بدم دکمه لایک و یا تشکر یا هر چیز دیگه ای که میخواهید اسمش رو بذارید رو به انجمن اضافه کنید چون بنظرم خیلی مواقع پستهای تشکر و یا تائید مطلبی با این دکمه قابل جایگزینی هستند و از طرفی میتونه باعث صرفه جویی در منابع سرور بشه و از طرف دیگه امکان راحتی رو به کاربرها ارايه میدیم.

بابک من شخصا با این پیشنهاد مخالفم. از جهت اینکه خود اینکار باعث یوجود اومدن مشکلاتی میشه. اونهم برمیگرده به درونیات ما انسانها که خیلی وقتا با یک تعریف از خود بیخود میشیم و خیلی وقتا هم برعکس. به اضافه اینکه خود انجمن اصلی آرچ طی سال ها فعالیتش با اون جامعه کاربری بسیار وسیعی که داره چنین کاری رو انجام نداده.

آفلاین

#3 2015-09-20 10:38:49

حسین حیدری
عضو
از : اصفهان
ثبت شده: 2015-09-16

من مخالفم این لایک مال بچه هاست.

Just an anime fan

آفلاین

#4 2015-10-16 13:44:56

Programmer
عضو
از : root/
ثبت شده: 2015-10-01

البته بابک جان (امیدوارم از اینکه به اسم صداتون کردم ناراحت نشده باشید عزیز) حرف شما کاملا درست هستش ! و پست هایی که برای تشکر ارسال میشه واقعا در مواقعی بی معنی (منظور بنده از بی معنی بودن با موضوع تاپیک هستش و نه اینکه بی معنیه که ما بیاییم و از کسایی که بهمون کمک کردن تشکر کنیم) هستن ! من خودم هم گاها در آخر تاپیک هام از اشخاصی که لطف کردن و بنده رو راهنمایی کردن تشکر می کنم . و اینکار رو از باب ادب انجام میدم . ولی خب بنظر من ما می تونیم بیاییم و با هم قراری بذاریم دال بر این که در آخر پست ها , ارسالی با متن تشکر نداشته باشیم و اون عزیزانی که به ما در حل مشکلمون کمک کردن هم بدونن که ما از اون ها سپاس گذاریم حتی اگه که بصورت متنی این مفهوم رو بیان نکنیم . و مراتب سپاس گذاریمون از اشخاصی که به ما کمک کردن رو بصورت کمک کردن به دیگر اعضا جامعه ی  آرچمون بیان کنیم . و بازم میگم عزیزان این فقط نظر شخصی من هست و نظر شما دوستان گلم برای بنده محترم هستش .

Impossible Impossible
Imagination is more important than science
به بلاگ من سر بزنید smile
به اینستاگرام من سر بزنید smile

آفلاین

#5 2015-10-16 13:53:09

Arcush
Moderator

خب منم میخوام نظر صریح ترم رو بگم. درمجموع، هدفی که ما داریم دنبال می کنیم، هوشمندتر و آگاه تر کردن اجتماع آرچمون هست. برای ما برآیند دانسته ها هست که مهمه. اون چیزی که بیشتر از حل یک مساله مطرح شده مهمه، به اشتراک گذاری اطلاعات و شرکت برای حل اون مساله هست. دراینجا اصلا رقابتی وجود نداره که چه کسی داره ایده بهتری میده. بلکه مهم اینه که بعد از اینکه این ایده ها مطرح شدن، برآیند اونها باعث ایجاد یک آگاهی در شخص مطالعه کننده بشه. بنابراین ایجاد دکمه تشکر، مخالف این این تفکر هست و بهش آسیب میرسونه.

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB