شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2016-01-14 02:15:50

LinArcX
عضو
ثبت شده: 2015-09-18

توزیعی بر روی توزیعی دیگر،JuNest

مدتی پیش بود که عیسی عزیز بهم لینک صفحه ای رو داد که در نگاه اول اندکی(البته راستشو بخوایید خیلی دی:)هم تعجب منو برانگیخت..و هم قبل از من تعجب عیسی عزیز رو..اینکه هم چین توزیعی از آرچ با این سطح قدرت وجود داره و ما ازش بی خبر بودیم..بله..Junest
یه محیط شبیه ساز قدرتمند که آرچ رو بر روی هر توزیع دیگه ای قابل نصب و استفاده میکنه..
آشیانه ای بر روی آشیانه دیگر.
بر اون شدم که به عیسی عزیز کمک کنم و صفحه گیت ش که حاوی مطالبی در مورد نحوه استفاده و هم چین پیش نیازها و عملیات نصب بود رو به صورت فارسی در اختیار دوستان قرار بدم.
مقداری از صفحه ترجمه شده..اما هنوز به اون سطح مطلوب نرسیده..سعی من این هست که بتونم مثال های عملی ای از نحوه کارکردش رو تو توزیع های مختلف مثل:دبیان،ابونتو،فدورا بذارم..منتهی چه کنم که :
دست ما کوتاه است و خرما بر نخیل....
از این جهت از همه دوستانی که تمایل دارن مطالب مربوط به این تاپیک پر بار تر بشه میتونن در ویکی و در صفحه ای که مختص JuNest ساخته شده باهامون همکاری کنن: smile
http://wiki.archusers.ir/index.php/Junest

توضیح:از اونجایی که مطالب صرفا ترجمه شده و عملیات ویراستاری هنوز بر روی متن حاصله صورت نگرفته و از اونجایی که خواستیم مطلب هر چه سریع تر به ویکی منتقل بشه عملیات تیتر گذاری و ویراستاری هنوز کامل نیست..ان شا اله در اسرع وقت اصلاحات لازم صورت خواهد گرفت. smile

آخرین ویرایش توسط LinArcX (2016-01-14 02:27:16)

"Enough!!!Don't Use "DEFAULTS" Any More..."make it simple stupid

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB