شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2016-01-15 00:41:53

ehsan_faal
عضو
از : تهران
ثبت شده: 2015-10-02

تبدیل مانجارو به آرچ

سلام دوستان.
میشه  مانجار رو به آرچ تبدیل کرد؟
کسی امتحان کرده؟ می ارزه که اینکارو انجام بدم؟

Mahatma Gandhi - The weak can never forgive. Forgiveness is the attribute of the strong

آفلاین

#2 2016-01-15 05:51:16

حسین حیدری
عضو
از : اصفهان
ثبت شده: 2015-09-16

پاسخ: تبدیل مانجارو به آرچ

خیر, شدنی نیست مثل اینه که بخوای اوبونتو را به دبیان تبدیل کنی.

Just an anime fan

آفلاین

#3 2016-01-15 10:45:39

ehsan_faal
عضو
از : تهران
ثبت شده: 2015-10-02

من توی ویکی مانجارو یه سری بحث مرتبط با این موضوع رو دیدم آخه.
تقریبا همشون گفتن که اینکار جز واسه افراد حرفه ای توصیه نمیشه و نهایتا نوشتن که تست میکنیم جواب میدیم.

Mahatma Gandhi - The weak can never forgive. Forgiveness is the attribute of the strong

آفلاین

#4 2016-01-15 11:23:39

حسین حیدری
عضو
از : اصفهان
ثبت شده: 2015-09-16

ehsan_faal نوشته است که:

من توی ویکی مانجارو یه سری بحث مرتبط با این موضوع رو دیدم آخه.
تقریبا همشون گفتن که اینکار جز واسه افراد حرفه ای توصیه نمیشه و نهایتا نوشتن که تست میکنیم جواب میدیم.

میشه لطفا لینکشون را بدی ؟!!
احسان جان همون طور هم که خودت میدونی هر توزیع برای یه هدفی درست شده, مثلا آرچ سادگی و سبکی هست شاید هم دیده باشی بعضی جاها که نوشته :
Keep it simple, stupid
کنار لوگوی آرچ, در واقع زمانی که مانجارو میاد و یه میزکار بهت میده دیگه آرچ نیست چون آرچ را خودت میزکارش را نصب میکنی, وقتی میاد از خودش بهت ریپو میده دیگه آرچ نیست چون آرچ ریپوی مخصوص خودش را داره وقتی مانجارو میزکار ها را زیبا شده و تم ها مختلف میده دیگه آرچ نیست چون آرچ پیش فرض تم نداره اصلا میزکار نداره !! یا وقتی مانجارو نزدیک به 1000 بسته پیش فرض داره دیگه آرچ نیست چون آرچ خودش میگی سادگی !!!

Just an anime fan

آفلاین

#5 2016-01-15 11:26:06

Arcush
Moderator
ثبت شده: 2015-09-15

بله. منم در اینمورد مطالعه کردم. یکی دوتا اسکریپت هم در این رابطه دیدم.  اما تاحالا امتحان نکردم، چون مانجارو نداشتم. دراینمورد البته ترسی وجود نداره؛ چراکه میتونید توی ویرچوال باکس هر بلایی سر سیستمتون بیارین و بنابراین مساله حرفه ای  بودن یا نبودن تا حد خیلی زیادی منتفی هست. اما پیشنهاد من اینه که از مانجاروئی که دارید لذت ببرید. کلا توزیع های آرچ بیس همشون عالی هستن. چون افرادی که اون ها رو نوشتن هم از نظر دانش عالی هستن و با این سطح دانش حتما دلیلی برای صرف این همه وقت داشتن. به نظرم اگر مایل هستید، آرچ رو امتحان کنید، خود آرچ رو نصب کنید.

ویرایش: من و حسین عزیز باهم فرستادیم. big_smile

آخرین ویرایش توسط Arcush (2016-01-15 11:27:32)

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB