شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2016-02-12 23:15:52

LinArcX
عضو
ثبت شده: 2015-09-18

مشکل نمایش صحیح الگوها در انجمن

دوستان عزیزم سلام
مدتی ست که دارم ترجمه میکنم تو ویکی اما یه سری نکات و قابلیت ها رو حس میکنم توش به درستی رعایت نشده که سعی میکنم تو تاپیک های مجزا بهش بپردازم.اولین شون بحث جذاب(!)الگو ها هستن.
ببینید مثلا من داشتم صفحه مربوط به جاوا رو ترجمه میکردم به الگویی برخورد کردم به نام:Expansion

{{Expansion|1=Some applications require a 32bit Java environment (e.g. {{AUR|webex}}{{Broken package link|{{aur-mirror|webex}}}}) and matching multilib packages are available in the AUR. An example of instructions which might be helpful to generalize is detailed in [https://wiki.archlinux.org/index.php?title=Webex&oldid=372663].}}
{{Warning|Packages in [[AUR]] may or may not support {{Ic|archlinux-java}}}}

که تو ویکی اصلی چیزی شبیه به عکس زیره:
xlny_55.png
اما من اومدم و متن بالا رو عینا کپی کردم تو ویکی مون و ترجمه ش کردم.اما مثل اینکه الگوی Expansion تو ویکی فارسی مون شناخته شده نیست.ببینید:
mdyv_66.png
اینم متنی که تو ویکی گذاشتم:

{{Expansion|برخی از برنامه ها،نیازمند محیط 32 بیتی جاوا و بسته های multilib ای که در aur وجود دارند، هستند.(مثلا:{{AUR|webex}}{{Broken package link|{{aur-mirror|webex}}}}) مثلا اینجا را ببینید:[https://wiki.archlinux.org/index.php?title=Webex&oldid=372663].}}

{{Warning| بسته های موجود در [[AUR]] ممکن است از {{Ic|archlinux-java}} پشتیبانی نکنند.}}

مشکل رو ابتدا به ساکن با یکی از دوستان ویکی نویسمون مطرح کردم..ایشون گفتن که باید الگوش ساخته بشه و این کارو هم کردن اتفاقا.مثلا واسه الگوی related ایشون سه تا الگو رو عینا از ویکی اصلی کپی کردن و ساختن.اما هنوز کار نمیکرد الگو برام.
اینجا لیست تمامی الگوهای انگلیسی رو می بینید و در اینجا هم لیست تمامی الگوهای تعریف شده در ویکی خودمون.
حالا سوال من اینجاست..چرا این الگو ها تو ویکی ما جواب نمیدن؟آیا به خاطر این هست که دامنه ما با دامنه ویکی اصلی فرق داره؟
در ضمن من سوالی رو در اینجا تو ویکی اصلی از برادران اون ور آبی مون (:دی) پرسیدم..که میتونید اونجا هم یه سر بزنید شاید به سر نخی برسید.
بعد یه سوال دیگه:تو عکس اول می بینید که یه سری پرونده عکس بارگزاری شده توویکی اصلی.اینم پیج مربوط پرونده های عکس ویکی ما.
واسه آپلود عکس های که تو ویکی اصلی هستن اما تو ویکی ما نیستن باید چه کرد؟تا اون اروری که تو عکس می بینیم که "پرونده ها یافت نشدن" نشون داده نشه؟

آخرین ویرایش توسط LinArcX (2016-02-12 23:22:45)

"Enough!!!Don't Use "DEFAULTS" Any More..."make it simple stupid

آفلاین

#2 2016-02-13 15:46:54

AraaX
Administrator
ثبت شده: 2015-09-13

پاسخ: مشکل نمایش صحیح الگوها در انجمن

سلام
اوایل حسین عزیز قبول زحمت کردند برای انتقال الگوها که می تونید توی ویکی ببینید اما کامل نیست .
در اولین  فرصت یه لیستی از الگو های پر مصرف و ضروری رو در میاریم و انتقال می دیم .
ممنون که گزارش کردید سعید عزیز

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB