شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2016-03-17 22:55:32

LinArcX
عضو
ثبت شده: 2015-09-18
وب سایت

ویدیو کست های آرچ لینوکس ایران

تو این تاپیک قرار هست دوستانی که تمایل دارن ویدیو کست هایی در زمینه های مختلف بسازن ایده هاشونو قرار بدن تا اگه کسی در آینده نزدیکی خواست ویدیویی در زمینه خاصی بسازه اول به اینجا سر بزنه و یه هماهنگی نسبی بوجود بیاد و از دوباره کاری و ساخت ویدیوهای تکراری جلوگیری بشه..
ایده هاتون رو بگین و ویدیوهاتون رو بسازید.از کانفیگ نرم افزار خاصی گرفته تا برگزاری دوره های بلند مدت آموزشی مثل دوره های برنامه نویسی،شبکه،بازی سازی،نرم افزارهای مهندسی و ..

"Enough!!!Don't Use "DEFAULTS" Any More..."make it simple stupid

آفلاین

#2 2016-03-17 22:58:45

حسین حیدری
عضو
از : اصفهان
ثبت شده: 2015-09-16
وب سایت

پاسخ: ویدیو کست های آرچ لینوکس ایران

من میخوام راجع به تور, وردپرس, نصب آرچ بنگ, نصب مانجارو با خط فرمان,آشنایی با PKGBIULD و ssh روی آرچ ویدیوکست بسازم smile

وبسایت شخصی من: http://hosseinws.ir

آفلاین

#3 2016-03-17 23:01:22

LinArcX
عضو
وب سایت

هر چند حسین عزیز، خیلی قبل تر از من مجموعه تحسین برانگیزی رو به نام "آرچ تی.وی" استارت زده که واقعا کار محشری بین آرچر های ایرانی بوده و فعلا تا اینجای کار کم سابقه..اما این پست من و ان شا الله پست های بعدی با همین نام آرچ تی.وی ارایه میشن.امید که مورد توجه علاقه مندان قرار بگیره.
منم تو اولین ویدیو کستم میخوام نحوه کانفیگ فایروال رو تو یه سیستم خونگی تشریح کنم.نحوه نصب و برپاسازی ش و نحوه ساخت یه تایمر/سرویس که به صورت اتو استارت اجراش بشه !

آخرین ویرایش توسط LinArcX (2016-03-17 23:04:01)

آفلاین

#4 2016-03-21 13:37:37

LinArcX
عضو
وب سایت

یه اینتروی جذاب با الهام از اینتروی شرکت 20th Century Fox ساختم..واسه اون کسایی که میخوان ویدیو کست بدن بیرون به درد میخوره..یه جورایی هم تبلیغه انجمنه هم ظاهر ویدیو شکیل تر میشه اول کاری smile
لینک آپارات:
اینتروی آرچ
اینم بگم که این ویدیوی 22 ثانیه ای با نرخ فریم 30fps ساخته شده که رو سیستم من(با cpu=core-i7 و رم=6) تقریبا 1:30 دقیقه عمل رندر کردنش طول کشید! کار اصلی با بلندر انجام شده.(البته من فقط یه متن رو تغییر دادم..هیچ کاری نکردم خخ..سر هم کردن صدا با تصویر هم، توسط openShot...قابل توجه اونایی که میگن تو لینوکس نمیشه کار گرافیکی-انیمیشنی کرد smile )
حالشو ببرین D:

آخرین ویرایش توسط LinArcX (2016-03-21 13:44:12)

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB