شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2016-04-26 21:39:53

حسین حیدری
عضو
از : اصفهان
ثبت شده: 2015-09-16

Display Manager خود را چگونه پیکربندی میکنید؟!

سلام

این تاپیک در واقع یه نظر سنجی هست که افراد در اون میگن که از چه Display Manager و در صورتLightDM بودن از چه Greeter استفاده میکنن؟

Just an anime fan

آفلاین

#2 2016-04-26 22:12:17

Arcush
Moderator
ثبت شده: 2015-09-15

پاسخ: Display Manager خود را چگونه پیکربندی میکنید؟!

من کلا CDM رو نمی تونم ترک کنم. روی آرچ CDM دارم که به ماتی هدایتم می کنه. یه آنترگوس با اوپن باکس هم دارم که واقعا عالیه ولی بخاطر اینکه تقریبا همیشه پاشنه آشیلش همون دیسپلی منیجیرش هست slim رو روش راه اندازی کردم. slim گرچه بعنوان یه گزینه گرافیکی خیلی انعطاف پذیر نیست ولی کارش رو سریع و خوب انجام میده. درمورد lightdm هم نظر خوبی ندارم و این بیشتر برمیگرده به حساسیتی که اخیرا راجع به اوبونتو بدست آوردم و لایت دی ام منو سریع یاد اوبونتو میندازه. big_smile

آفلاین

#3 2016-04-26 22:14:08

حسین حیدری
عضو
از : اصفهان
ثبت شده: 2015-09-16

بهتره بگیم Greeter unity در لایت دی ام شما را باید اوبونتو میاندازه هر چند به نظرم اون گریتر یونیتی بی نظری ترین گریتر لایت دی ام هست big_smile

Just an anime fan

آفلاین

#4 2016-04-26 22:42:37

Arcush
Moderator
ثبت شده: 2015-09-15

بله. big_smile 

البته طی گذر زمان افکار صیقل هم میخورن. مثلا اوایل من حساسیتی داشتم مبنی بر اینکه حتی یه بسته اضافی هم روی آرچم نصب نباشه. بنابراین از dismplay manager استفاده نمی کردم. هنوز روی آرچی که دارم این حساسیت رو دارم. اما فکر می کنم گاهی out of the box بودن هم جذابه؛  مخصوصا وقتی سیستم عاملتون رو به صورت محض برای خودش نمیخواید. روی این انترگوس تقریبا همه چی دارم و بی پروا هم نصب می کنم. درحال حاضر هم بدون اغراق، به آرچ، آنترگوس و مانجارو به لحاظ پایداری نمره بیست میدم. به نظرم داشتن یه سیتسم خونگی خوشگل و تزئین شده از حیث ظاهر، نشون دهنده اهمیتی هست که کاربر به نظم و زیبائی میده و بنابراین تحسین برانگیزه.

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB