شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2016-07-26 13:28:56

Programmer
عضو
از : root/
ثبت شده: 2015-10-01

موتور بازی سازی GoDot Engine

درود به همه دوستان عزیز
من چند وقتی هست که دارم در زمینه بازی سازی فعالیت می کنم . در آغاز , طی تحقیقاتی که داشتم بین موتور های بازی سازی موجود , رفتم سروقت موتور بازی سازی Unreal Engine و باهاش کار کردم و چندین level طراحی کردم . اما خب این موتور با تمام خوبی هایی که داره اما هنوز نتوسته به خوبی از لینوکس پشتیبانی کنه . و ما یکسری مشکلات رو باهاش داریم . به ویندوز محاجرت کردم و اونجا این مشکلات نبود . به دنبال راه حلی برای حل این موضوع گشتم که ما لینوکسی ها هم بتونیم بازی سازی کنیم و به مشکل نخوریم . از اونجایی هم که نمی شد منتظر بمونم تا epic بیاد و ی فکری برای ما لینوکسی ها کنه دوباره شروع کردم به تحقیق . در این مرحله با موتور بازی سازی GoDot Engine که هم Open Source و هم رایگان هستش آشنا شدم . این موتور به راحتی روی لینوکس نصب میشه . حتی ما می تونیم بیاییم و با استفاده از steam این موتور بازی سازی رو نصب کنیم . این موتور قابلیت ساخت بازی های ۲ بعدی و ۳ بعدی رو به ما میده و ما می تونیم انواع خروجی ها رو برای هر پلتفرمی ازش بگیریم . هدف هم از ساخت این تاپیک معرفی این موتور قدرت مند به شما عزیزان بود . چون خودم به تازگی با این موتور آشنا شدم اطلاعات کامل و دقیقی ازش ندارم اما بزودی اطلاعات جدیدتری رو از این موتور در اختیار شما عزیزان قرار میدم .

شما عزیزان می تونید با search کردن GoDot Engine در steam و یا رفتن به این لینک این موتور بازی سازی رو دانلود کنید .

Impossible Impossible
Imagination is more important than science
به بلاگ من سر بزنید smile
به اینستاگرام من سر بزنید smile

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB