شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2016-10-14 10:33:57

Salar
عضو
از : Isfahan
ثبت شده: 2016-05-25
وب سایت

مشکل در لاگین شدن در آنترگوس [حل شد] :

درود، من تازگی به مشکلی برخوردم توی لاگین آنترگوس که کلاً کیبردم به طور کلی از کار می افته و نمی تونم پسورد وارد کنم باید حتماً صبر کنم که سیستم رو حالت استندبای بره و با تکون دادن موس اون وقت صفحه بالا بیاد و اجازه بده پسورد وارد کنم؛ می خوام بدونم مشکل دقیقاً چیه و چطوری می تونم رفعش کنم و راهی داره که من این لاگین آنترگوس رو پاک کنم و بجاش لاگین همون XFCE رو نصب کنم؟ (منتظرِ راهنمایی تون می مونم)

آخرین ویرایش توسط Salar (2016-10-22 13:47:24)

.:ما به هم کمک می کنیم چون وجود انسان همین است:.

آفلاین

#2 2016-10-14 11:00:32

mazhar
عضو
ثبت شده: 2016-08-01

پاسخ: مشکل در لاگین شدن در آنترگوس [حل شد] :

سلام دوست عزیز. بله میشه. ctrl+alt+f2 رو بزنید و وارد کاربر مورد نظر بشید و به حذف display manager آنترگوس (سرچ کنید ببینید چه بسته ای هست) بپردازید:

sudo pacman -Rs package_name

سپس میتونین از بین display manager های مختلف هر کدوم رو نصب کنین. (lxdm اونیه که برای xfce پیشفرض هست).

در انتها در صفحه ی مربوط به ویکی display manager مورد نظر سرویسشو enable کنین (برای lxdm):

sudo systemctl enable lxdm.service

آفلاین

#3 2016-10-14 11:17:18

Salar
عضو
وب سایت

mazhar نوشته است که:

سلام دوست عزیز. بله میشه. ctrl+alt+f2 رو بزنید و وارد کاربر مورد نظر بشید و به حذف display manager آنترگوس (سرچ کنید ببینید چه بسته ای هست) بپردازید:

sudo pacman -Rs package_name

سپس میتونین از بین display manager های مختلف هر کدوم رو نصب کنین. (lxdm اونیه که برای xfce پیشفرض هست).

در انتها در صفحه ی مربوط به ویکی display manager مورد نظر سرویسشو enable کنین (برای lxdm):

sudo systemctl enable lxdm.service

ممنون که پاسخ دادین، از طریق ترمینال هم میشه انجام داد راه هایی رو که گفتید یا حتماً باید خارج بشم و ctrl+alt+f2 رو بزنم ؟

آفلاین

#4 2016-10-14 11:25:10

mazhar
عضو

بله میشه. من فکر کردم تو لاگین گیر کردید و اون ctrl+alt+f2 راه نجات از چنین گیر کردنایی هست. smile

آفلاین

#5 2016-10-15 12:05:09

Salar
عضو
وب سایت

mazhar نوشته است که:

بله میشه. من فکر کردم تو لاگین گیر کردید و اون ctrl+alt+f2 راه نجات از چنین گیر کردنایی هست. smile

درود بر شما، مشکل حل شد سپاس بسیار. smile

آفلاین

#6 2016-10-15 18:39:40

mazhar
عضو

خوشحالم که حل شد. لطف کنید پست اول رو ویرایش کنید و (حل شد) یا [حل شد] رو به ابتداش اضافه کنید که نظم انجمن پا بر جا باشه. smile

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB