شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2018-03-20 10:30:21

Programmer
عضو
از : تهران
ثبت شده: 2015-10-01
وب سایت

مشکل در NetBeans

درود به دوستان عزیز
زمانی که Netbeans رو اجرا می کنم با صفحه زیر روبرو میشم داخل برنامه که اجازه هیچ کاری رو بهم نمیده . نه ایجاد پروژه جدید و یا نه بازکردن پروژه و یا ... هیچی .

آزمايش دستورات BBCode در FluxBB

netbeans رو با خود pacman  نصب کردم . باگ هستش این مشکل دوستان ؟ یا من جایی رو خطا رفتم ؟

Impossible Impossible
Imagination is more important than science
به سایت ما سر بزنید smile
مهرداد دولت خواه - Mehrdad Dolatkhah

آفلاین

#2 2018-03-20 13:51:48

LinArcX
عضو
ثبت شده: 2015-09-18

پاسخ: مشکل در NetBeans

نت بینز مال عهد بوقه مهرداد!
اگر کارت گیر نت بینز هست خوب باید ببینی چه دردی داره. یه راهش اینه هر برنامه ای که رفتار نامتعارف از خودش نشون میده رو از طریق ترمینال اجرا کنی و زل بزنی به ترمینال ببینی خطایی هشداری چیزی میده یا نه. بعد متن خطا رو کپی کنی تو موتورهای جستجو و بشینی سرچ کنی و بخونی و مشکلو در بیاری.
اگه خطایی نمی بینی به صورت انگلیسی شرح بده در گوگل. احتمالا ممکنه به یه سری لینک به درد بخور برخورد کنی و ادامه ماجرای بالا...
توی باگ سنتر نت بینز هم میتونی بگردی(نمیدونم سورسش روی  گیت هاب باشه یا نه. در هر صورت یه باگ سنتر داره به احتمال 99.999 درصد!)
پ.ن: واسه نوشتن جاوا پیشنهاد میکنم از اکلیپس استفاده کنی. هر چند اکلیپس هم پرباگ هست.
intelliJ عالی و مدرن و کامله اما آزاد نیست.(هر چند نسخه community ش آزاد و متن بازه ولی خوب یه سری محدودیت ها داره نسبت به نسخه اصلی)
همین طور با vscode هم میشه جاوا کد زد.

آخرین ویرایش توسط LinArcX (2018-03-20 13:58:05)

آفلاین

#3 2018-03-21 13:35:44

Programmer
عضو
از : تهران
ثبت شده: 2015-10-01
وب سایت

پاسخ: مشکل در NetBeans

برای برنامه نویسی back end می خوام تا javaee و اسپرینگ کار کنم . چه ide رو پیشنهاد میدی ؟ intellij رو هم استفاده می کنم البته اما حس می کنم کمی کند هستش .

Impossible Impossible
Imagination is more important than science
به سایت ما سر بزنید smile
مهرداد دولت خواه - Mehrdad Dolatkhah

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB