شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2018-10-16 21:45:40

حسین حیدری
Moderator
از : اصفهان
ثبت شده: 2015-09-16

تولد سه سالگی انجمن آرچ لینوکس!

درود!

باز هم رسیدیم به اواسط October و اواخر مهرماه سال ۲۰۱۸، همین ماه سه سال پیش با تلاشهای زیاد یه گروه کوچک تلگرامی با کمتر از 40 عضو تونستیم این انجمن رو راه اندازی کنیم و در کنار هم سه سال رو سپری کنیم، تو این سه سال با افراد باسواد زیادی آشنا/دوست شدیم و سعی کردیم یه دیتابیس خوب و پر از اطلاعات درست کنیم برای کمک به جامعه آزاد و به خوبی موفق شدیم آرچ رو بین کاربران پارسی زبان رواج بدیم.

خوشحالم که به عنوان اولین نفر سه ساله شدن انجمن آرچ رو تبریک میگم!

شاد و پیروز باشید.

Just an anime fan

آفلاین

#2 2018-10-16 21:58:55

Arcush
Moderator
ثبت شده: 2015-09-15

پاسخ: تولد سه سالگی انجمن آرچ لینوکس!

درودهای فراوان بر حسین گرامیِ تیزهوش برای پاسداشت چنین سالگردی و همهٔ هموندانِ گرانمایهٔ انجمن.

در همهٔ این سه سال بر خودم بالیده ام که اینجا دوستان و آموزگارانِ پر از فروتنی و دانش یافته ام و با همهٔ جان براشون آرزوی تندرستی و شادی می کنم. امیدوارم این انجمن مانند گذشته و هتا پربارترْ روند رویش را دنبال کنه. من هم این سالگرد را شادباش می گم و دست همه را به گرمی می فشارم. smile smile

برای روزهای بهتر.

آنلاین

#3 2018-10-16 22:03:53

joker
عضو
ثبت شده: 2018-01-24

پاسخ: تولد سه سالگی انجمن آرچ لینوکس!

درود بر حسین عزیز و آرکوش دانا و تک تک عزیزانی که در این مدت باعث پیشرفت انجمن شدن
دوست دارم از همه تشکر کنم ، مظهر ، فربد ، هر دو سعید smile ، علیرضا امیرصمیمی ، محمدرضا ، محمد علیجانی ، مهرداد ، هیرا و آرش و ...
سپاس از تمام عزیزانی که این مدت باعث پیشرفت انجمن و جامعه آرچ پارسی شدند و من بسیار ازشون یاد گرفتم.

امیدوارم انجمن همینطور با قدرت به راه خودش ادامه بده
تبریک به همه ی شما خوبان

آخرین ویرایش توسط joker (2018-10-16 22:10:09)

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB