شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2019-03-20 04:41:13

imaniy
عضو
از : internet
ثبت شده: 2018-10-04
وب سایت

طراحی یک صفحه معرفی بهترین پکیج ها برای تازه کارها

تو امضا سایت من وجود داره سعی میکنم هرچی خودم یاد میگیرم از اساتید و ... رو بصورت مقاله منتشر کنم یه ایده کوچیک به ذهنم رسیده جدیدا و اونو پیادش کردم.
صفحه زیر که طراحیش کردم کارش اینه که بهترین پکیج ها تو هر زمینه ای رو با توضیحات مختصر + لینگ گیت هاب اونها و همینطور آموزش نصب برای ارج بیس و دبیان بیس معرفی میکنه .
حتما سر بزنید و نظرتون رو بگید:

رفتن به سایت

آخرین ویرایش توسط imaniy (2019-03-20 14:24:51)

بهم سر بزنید :
www.iaghapour.ir
عاشق لینوکس و سیخ دادنش  smile

آفلاین

#2 2019-03-20 14:47:21

Arcush
Moderator
ثبت شده: 2015-09-15

پاسخ: طراحی یک صفحه معرفی بهترین پکیج ها برای تازه کارها

ایمان گرامی، فعالیت شما در خور تحسین هست. درحقیقت، هر فعالیتی در جامعهٔ گنو/لینوکس که منجر به گسترش ایده ها و نرم افزارهاش بشه ستودنیه. من صفحه را مشاهده کردم. تنها با قسمتی که نوشته شده: "کپی برداری از ایده ممنوعه" نمی تونم کنار بیام. پیش از شما کارهای مشابهی انجام شده و دست کم خودِ من در چند جا دیده ام. روش متداول تر در جامعهٔ گنو/لینوکس "به اشتراک گذاریِ ایده ها و سپس ترمیم و ارتقای اون هاست".

آفلاین

#3 2019-03-20 16:19:04

imaniy
عضو
از : internet
ثبت شده: 2018-10-04
وب سایت

پاسخ: طراحی یک صفحه معرفی بهترین پکیج ها برای تازه کارها

Arcush نوشته است که:

ایمان گرامی، فعالیت شما در خور تحسین هست. درحقیقت، هر فعالیتی در جامعهٔ گنو/لینوکس که منجر به گسترش ایده ها و نرم افزارهاش بشه ستودنیه. من صفحه را مشاهده کردم. تنها با قسمتی که نوشته شده: "کپی برداری از ایده ممنوعه" نمی تونم کنار بیام. پیش از شما کارهای مشابهی انجام شده و دست کم خودِ من در چند جا دیده ام. روش متداول تر در جامعهٔ گنو/لینوکس "به اشتراک گذاریِ ایده ها و سپس ترمیم و ارتقای اون هاست".

بله حق با شماست حذفش کردم البته من شبیه این تو سایت های ایرانی ندیدم و خارجی هم همینطور در هر صورت حرف شما درسته.

بهم سر بزنید :
www.iaghapour.ir
عاشق لینوکس و سیخ دادنش  smile

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB