شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2016-01-07 23:10:09

sovereign
عضو
ثبت شده: 2015-12-31

نصب ابزار های بلک ارچ رو ارچ لینوکس

سلام خسته نباشید من داشتم یکی از فایل های pdf مربوط به بلک ارچ رو می خوندم قسمت نصب ابزار های بلک ارچ رو ارچ لینوکس نوشته بود با دستور pacman -S blackarch ابزار بلک ارچ نصب میشه  . می خواستم بدونم همه ابزار ها نصب میشن بدون نقص ؟ خیلی ممنون

آخرین ویرایش توسط sovereign (2016-01-07 23:22:49)

آفلاین

#2 2016-01-08 00:08:44

Arcush
Administrator
ثبت شده: 2015-09-15

پاسخ: نصب ابزار های بلک ارچ رو ارچ لینوکس

بله. با این کار گروه بسته های بلکآرچ روی آرچ شما نصب خواهد شد. البته حجم بسیار بالائی داره (اگه اشتباه نکنم، نزدیک ۲ گیگ). اما قبلش باید ریپوی بلکآرچ رو به مجموعه ریپوهاتون اضافه کنید که این کار با اجرا کردن اسکریپت معروف ریپوهای بلکآرچ که توی اون pdf معروف هم لینک داده شده، قابل انجامه.

اولین ترجیح اینه که اگه مایل به استفاده از بلکآرچ هستید اون رو بصورت ویرچوال داشته باشید. اما اگه میخواید ابزارهاش رو استفاده کنید، قطعا به همشون نیاز ندارید. بنابراین منطقی تر اینه که ابزاری رو که نیاز دارید، نصب کنید.

آفلاین

#3 2016-01-08 12:07:24

Arcush
Administrator
ثبت شده: 2015-09-15

تا اونجا که من میدونم، بله. البته حقیقت اینه که من پیج ها بهترین منابع هستن. گرچه ممکنه ویذئوهائی رو هم بعضی ها ساخته باشن. بهرصورت اینا فقط ابزار هستن و قطعا استفاده از اونها نباید توی سلامت نگرش ما نسبت به یادگیری در گنو/لینوکس صدمه بزنه.

آفلاین

#4 2016-01-08 20:27:08

Programmer
عضو
از : تهران
ثبت شده: 2015-10-01
وب سایت

من اینکار رو انجام دادم توصیه می کنم که اینکار رو انجام ندی ! اولین دلیل که همه بسته ها نصب نمیشن ! (من با --force) هم امتحان کردم باز بعضی بسته ها نصب نشد !و دومین دلیل سیستمت خیلی سنگین میشه ! ممکنه یکسری باگ هم بوجود بیاد ! همونطور که Arcush جان فرمودند بهتره تا روی ویرچوال باکس نصبش کنید ! البته این تجربه شخصی بنده بود بهمراه اتفاقاتی که برام افتاد smile

Software Engineer (Mobile and Back-End Developer)
and interested to Arch Linux, Golang
به سایت ما سر بزنید smile
مهرداد دولت خواه - Mehrdad Dolatkhah

آفلاین

#5 2016-01-31 16:25:58

FullMetalArcher
Moderator
از : تهران
ثبت شده: 2015-09-16

Programmer نوشته است که:

من اینکار رو انجام دادم توصیه می کنم که اینکار رو انجام ندی ! اولین دلیل که همه بسته ها نصب نمیشن ! (من با --force) هم امتحان کردم باز بعضی بسته ها نصب نشد !و دومین دلیل سیستمت خیلی سنگین میشه ! ممکنه یکسری باگ هم بوجود بیاد ! همونطور که Arcush جان فرمودند بهتره تا روی ویرچوال باکس نصبش کنید ! البته این تجربه شخصی بنده بود بهمراه اتفاقاتی که برام افتاد smile

اسکریپتی کیدو بازی نتیجش میشه این! smile
بهتره توزیع های پنتریشن تست رو به صورت مجازی یا لایو استفاده کنید!

*** I FIGHT FOR USERS ***

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB