شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2015-09-22 00:43:12

امیر
عضو
ثبت شده: 2015-09-18

لطفا کمکم کنید

دوستان من انترگوس دانلود کردم و برای تست مجازی نصب کردم و مشکلی نبود ولی الان که میخوام نصبش کنم علاوه بر روت میگه پارتیشن boot/efi بساز منم چون دیگه نمیتونم پارتیشن بسازم نمخواهم تونس این رو هم نصب کنم دوستان مشکل از کجاست؟؟؟
دوستان کار گیره لطفا کمکم کنیید الان با همون اومدم بالا

آخرین ویرایش توسط امیر (2015-09-22 00:55:00)

آفلاین

#2 2015-09-22 01:59:55

amir5200
عضو
از : کاشان
ثبت شده: 2015-09-16

پاسخ: لطفا کمکم کنید

شما فایل ایمیجتون رو رایت کنیید روی سی دی 100 درصد مشکلتون حل میشه

آفلاین

#3 2015-09-22 02:28:02

farvahar
عضو

امیر نوشته است که:

دوستان من انترگوس دانلود کردم و برای تست مجازی نصب کردم و مشکلی نبود ولی الان که میخوام نصبش کنم علاوه بر روت میگه پارتیشن boot/efi بساز منم چون دیگه نمیتونم پارتیشن بسازم نمخواهم تونس این رو هم نصب کنم دوستان مشکل از کجاست؟؟؟
دوستان کار گیره لطفا کمکم کنیید الان با همون اومدم بالا

من واسه نصبش اون پارتشین ساختم ..یعنی تا اونو نسازی فعال نمیشه گزینه نصب ..واسه ساخت پارتشین بوت باید فایل سیستمشو بزاری رو fat و بسازیش دیگه حله...حالا اینکه میشه راه دیگه ای رو رفت نمیدونم..........

آفلاین

#4 2015-09-22 03:29:00

امیر
عضو

رو سیدی ریختم بوت شدم و دیدم فقط بوت رو میخواد و امیر برات دعا کردم smile فقط بعد در هنگام نصب یدفعه نصابش بسته شد و دیگه نتونستن نصبش کنم چند بار امتحان کردم ولی وقتی به اون مرحله میرسیم که میگه خودم پارتیشن بندی کنم یا دستی  رو میزنم من که یه پنجره باز میشد نوشته بود mirrors فک کنم چک میکرد حالا چی بود خدا میپونه این پنجرم هیچ وقت نمیرفت یا اگه میرفت بسته میشد کل نصاب و وقتی میخواستی دوباره بنصبی یه اروری میداد که فک کنم میگفت نصاب بازه sad((
این انترگوس دوماهه زور میزنم نصبش کنم ولی انگار نه انگار!!
خیلی داغونه....

آفلاین

#5 2015-09-22 10:19:16

HDArtworks
Moderator
از : خوزستان
وب سایت

مشکل بسته شدن نصاب اینه که بعد از بوت شدن به صورت لایو، نصاب باید آپگرید بشه.
کمی منتظر بمون. ممکنه به خاطر سرعت اینترنت یکم طول بکشه.

آفلاین

#6 2015-09-22 13:21:51

امیر
عضو

اخه چقدر صبر کنم؟ فقط باید بگم اینترگوس واقعا از بیخ مشکل داره چون هرچقدر زور زدم نتونستم نصبش کنم هر دفعه با یه مشکل جدید روبرو میشم

آفلاین

#7 2015-09-22 13:22:41

Arcush
Moderator
ثبت شده: 2015-09-15

امیر نوشته است که:

اخه چقدر صبر کنم؟ فقط باید بگم اینترگوس واقعا از بیخ مشکل داره چون هرچقدر زور زدم نتونستم نصبش کنم هر دفعه با یه مشکل جدید روبرو میشم

نتیجه پیشنهاد فروهر، چی بود؟

آفلاین

#8 2015-09-22 15:42:43

امیر
عضو

من واسه نصبش اون پارتشین ساختم ..یعنی تا اونو نسازی فعال نمیشه گزینه نصب ..واسه ساخت پارتشین بوت باید فایل سیستمشو بزاری رو fat و بسازیش دیگه حله...حالا اینکه میشه راه دیگه ای رو رفت نمیدونم..........

خوب من تونستم با روش amir5200 با یک پارتیشن جلو برم که به مشکل دیگه ای رسیدم!
اصلا کسی تونسته گوست رو نصب کنه؟
کسی توزیع ارچ بیسی رو میشناسه که میز کار رسمیش گنوم باشه؟

آخرین ویرایش توسط امیر (2015-09-22 15:46:46)

آفلاین

#9 2015-09-22 17:00:35

farvahar
عضو

امیر نوشته است که:

آره من هزار بار نصبش کردم ..حسین نصبش کرده..آرش نصب کرده........همونطور که حسین گفت بعد اینکه لایو بالا اومدی بعضی وقتا نصابش آپدیت شده واسه همین باید صبر کنی که نصابش آپدیت بشه بعد بری واسه نصب حالا من نمیدونم شما کی انترگوس دانلود کردی و آیا نصابش باید واست آپدیت بشه یا نه...اگه آپدیت بخواد شما تو حالت لایو وقتی اینترنت وصل میکنی خودش میگه باید آپدیت بشه و میشه و وقتی نیاز به آپدیت داره واسه نصب نمیره ......حالا اگه واسه نصب رفتی تو قسمت پارتشین بندی  دوتا حالت واسه پارتشین بوت داره یکیش فکر کنم همون گراب و بوت لودر معمول که بعد نصب آرچ نصب میکنن هست یکیش هم گامی بوت هست واسه من فقط تو حالت گامی بوت نصب فعال میشد یعنی باید یه پارتشین با فرمت fat میساختم و بوت لودر رو روی گامی بوت میزاشتم تا نصبش فعال بشه ...................

آفلاین

#10 2015-09-22 17:38:14

amir5200
عضو
از : کاشان

farvahar نوشته است که:
امیر نوشته است که:

آره من هزار بار نصبش کردم ..حسین نصبش کرده..آرش نصب کرده........همونطور که حسین گفت بعد اینکه لایو بالا اومدی بعضی وقتا نصابش آپدیت شده واسه همین باید صبر کنی که نصابش آپدیت بشه بعد بری واسه نصب حالا من نمیدونم شما کی انترگوس دانلود کردی و آیا نصابش باید واست آپدیت بشه یا نه...اگه آپدیت بخواد شما تو حالت لایو وقتی اینترنت وصل میکنی خودش میگه باید آپدیت بشه و میشه و وقتی نیاز به آپدیت داره واسه نصب نمیره ......حالا اگه واسه نصب رفتی تو قسمت پارتشین بندی  دوتا حالت واسه پارتشین بوت داره یکیش فکر کنم همون گراب و بوت لودر معمول که بعد نصب آرچ نصب میکنن هست یکیش هم گامی بوت هست واسه من فقط تو حالت گامی بوت نصب فعال میشد یعنی باید یه پارتشین با فرمت fat میساختم و بوت لودر رو روی گامی بوت میزاشتم تا نصبش فعال بشه ...................

من همین مشکل رو داشتم که با رایت روی dvd مشکلم حل شد و فقط ازم یه پارتیشن خواست

آخرین ویرایش توسط amir5200 (2015-09-22 17:39:32)

آفلاین

#11 2015-09-22 17:40:26

امیر
عضو

ممنون ایشالا باز امشب امتحان میکنم چون من اپدیتش نکردم ولی خدارو شکر با cd به همون روت بسنده میکنه

آفلاین

#12 2015-09-22 20:29:17

Arcush
Moderator
ثبت شده: 2015-09-15

امیر نوشته است که:

ممنون ایشالا باز امشب امتحان میکنم چون من اپدیتش نکردم ولی خدارو شکر با cd به همون روت بسنده میکنه

حتما نتیجه رو اعلام کنید. ضمنا عنوان تاپیک رو به صورت مناسبی عوض کنید به نحوی که به صورت شفاف، مشکل شما رو بیان کنه. این عنوان برای رجوع به مشکل در دفعات بعدی و همچنین جذب کاربر برای مشارکت در حل مساله کمکی نمی کنه.

آخرین ویرایش توسط Arcush (2015-09-22 20:32:38)

آفلاین

#13 2015-09-22 20:55:54

AraaX
Administrator
ثبت شده: 2015-09-13

آنترگوس مشکلی نداره
کاملا به اینترنت شما بستگی داره چون cnchi درهنگام نصب از اینترنت پکیج ها رو دانلود میکنه
شما وقتی سرعت مناسبی نداری نمی تونی ریکویست هایی که میدی رو جوابش رو به سرعت دریافت کنی
به همین خاطر سیستم کمی تاخیر داره توی روند انجام وظیفش

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB