شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2016-01-30 17:55:05

hurd
عضو
از : همدان
ثبت شده: 2015-12-27

اینجا پر از طلاء هستش

سلام به همه
خیلی عالی اینجا پر از طلاء(آدمهای حرفه ای و با محبت و خالصانه ما رو کمک میکنند) به شخصه از همه شما متشکرم

اول قوانین خدا را به طور کامل رعایت کنیم بعد انتظار حمایت کامل رو از خدا داشته باشیم.

آفلاین

#2 2016-01-31 00:21:12

ehsan_faal
عضو
از : تهران
ثبت شده: 2015-10-02

پاسخ: اینجا پر از طلاء هستش

آره خداییش، من اولین باری که اومدم تو دنیای لینوکس با ابونتو شروع کردم و حسابی سر گراب به مشکل خورده بودم وشدیدا ترسیده بودم، ولی توی همون حین از بین تموم بچه های فروم ابونتو آرکوش از همه پیگیرتر و (اغراق نباشه) خوش برخوردتر بود نسبت به دسته گلی که به آب داده بودم.
مطمئنم همه آرچر ها هم این ویژگی رو دارن.
دم همتون گرم.

Mahatma Gandhi - The weak can never forgive. Forgiveness is the attribute of the strong

آفلاین

#3 2016-01-31 18:08:29

hurd
عضو
از : همدان
ثبت شده: 2015-12-27

پاسخ: اینجا پر از طلاء هستش

آخه من قدر ش رو میدونم  چون از سال ۸۲ با لینوکس آشنا شدم ولی خیلی زود مجبور شدم برم  خدمت سر بازی  بعدهم بازار کار  نتونستم توش پیشرفت خاصی بکنم اون زمان جسته گریخته با سوزی ۸.۱ شروع کردم (هرچیم یاد گرفتم از تعطیلات آخرسال۸۲ ) اول هاش با هارد 40G که داشتم مشکل داشت هارد رواز بایوس غیر فعال میکردم بعد خدا خیرش بده بعد از یک سال که  با مجله شبکه و تکنوتا کس و آلن (باغومیان ) که آشنا شدم بهم یاد داد با زدن دستور no acpi زمان بوت مشکل حل بشه تو خدمت سربازی با دبین سارژ۳ اولین نسخه های  پارسیکس   و ابونتو سری ۵ آشنا شدم یادش بخیر بابچه ای رایانه اونجا رفیق شده بودم تازه adsl اومده بود یک ماه تمام تول کشید تا تمام ۱۴ سی دی سارژ رو گرفتم بعد هم برای مشکل با مودمهای اینترال دایال آپ یک مودم اکستر نال دایال آپ خریدم و کلی داستان تا تنظیماتش رو آلن به ما یاد داد راستی دستش درد نکنه با اون کتاب سرور های لینوکسش که هنوزم بعضی شبا قسمتهایش رو مرور میکنم خیلی آموزندس شنیدم از ایران رفته یادش بخیر  خلاصه با اون اینترنت ما زندگی میکردم۶۰ مگ رو ۷ ساعت طول می کشید تا بگیریم big_smile

اول قوانین خدا را به طور کامل رعایت کنیم بعد انتظار حمایت کامل رو از خدا داشته باشیم.

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB