شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

اطلاعیه

#1 2015-10-07 22:41:17

Programmer
عضو
از : تهران
ثبت شده: 2015-10-01
وب سایت

فونت در FIrefox

سلام دوستان
من از Firefox بهمراه میزکار plasma استفاده میکنم ! متاسفانه فونت ها در Firefox یا بسیار ریز هستند و یا بسیار درشت ! و یا بسیار ظریف ... ! و حالت مطلوبی ندارن ! چطور باید این مشکل رو برطرف کنم ؟!

Software Engineer (Mobile and Back-End Developer)
and interested to Arch Linux, Golang
به سایت ما سر بزنید smile
مهرداد دولت خواه - Mehrdad Dolatkhah

آفلاین

#2 2015-10-07 22:58:58

Arcush
Administrator
ثبت شده: 2015-09-15

پاسخ: فونت در FIrefox

اولین ایده ایینه که از قسمت preferences فایرفاکس، به زبانه content برین و تغییرات دلخواه رو توی فونت انجام بدین. مثلا مال من serif با اندازه ۱۶ هست و راضیم. اگه این تغییرات مشکل رو حل نکردن، یه عکس بذارید تا بهتر متوجه بشیم.

آفلاین

#3 2015-10-07 23:10:58

Programmer
عضو
وب سایت

Arcush نوشته است که:

اولین ایده ایینه که از قسمت preferences فایرفاکس، به زبانه content برین و تغییرات دلخواه رو توی فونت انجام بدین. مثلا مال من serif با اندازه ۱۶ هست و راضیم. اگه این تغییرات مشکل رو حل نکردن، یه عکس بذارید تا بهتر متوجه بشیم.

اصلاح می کنم فقط مشکل در Firefox نیست در اکثر جاهایی که نوشته های فارسی هم هست این مشکل وجود داره ! کلی بخوام بگم فونت سیستم بهم ریختگی داره ! در صفحه لایگن هم کاراکتر های pass رو بیرون از باکس ترسیم می کنه ! اگه نیاز هست تا یک عکس از موارد گفته شده قرار بدم

آفلاین

#4 2015-10-07 23:14:36

Arcush
Administrator
ثبت شده: 2015-09-15

Programmer نوشته است که:
Arcush نوشته است که:

اصلاح می کنم فقط مشکل در Firefox نیست در اکثر جاهایی که نوشته های فارسی هم هست این مشکل وجود داره ! کلی بخوام بگم فونت سیستم بهم ریختگی داره ! در صفحه لایگن هم کاراکتر های pass رو بیرون از باکس ترسیم می کنه ! اگه نیاز هست تا یک عکس از موارد گفته شده قرار بدم

حتما.

آفلاین

#5 2015-10-08 21:14:37

Programmer
عضو
وب سایت

به قسمت System Setting رفتم و از اونجا به font کمی دستکاری کردم ! بهتر شد اما باز اونی که میخواستم نشد .

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB میزبانی توسط MahanCloud