شما هنوز به سیستم وارد نشده اید.

#1 2019-02-26 16:38:49

imaniy
عضو
از : internet
ثبت شده: 2018-10-04
وب سایت

ظاهر شدن الکی موس هنگام فیلم دیدن

بچه ها الان مشکلی که منو روانی میکنه اینه الان موس جایی که نباید ظاهر بشه ظاهر میشه و دوباره غیب میشه بعد دوباره ظاهر میشه تا ..... مثالا داری فیلم میبینی موس یهو ظاهر میشه دوباره غیب میشه هی ظاهر میشه بعد دوباره غیب میشه و این باعث میشه پنل پلیر نمایش داده بشه و بره رو اعصاب.

حدودا هر 10 تا 20 ثانیه موس ظاهر میشه تو 3 تا پلیر محبوب چک کردم داستان همین بود حتی تو مروگری که فیلم داره پخش میشه هم همینه.

موس سیم دارم و بی سیم رو کلا از لپ تاپ جدا میکنم بازم همینه درایو تاچ پد لپ تاپ رو حذف کردم و لاگ اوت کردم دوباره دیدم همونه.

جالبیش میدونین چیه؟ اول این که تو همه توزیع ها همینه از اوبونتو بگیر تا مانجارو و آرچ و جالب تر باز اینه که مثالا میام آرچ رو از اول نصب میکنم تا یک هفته این مشکل رو ندارم بعد یهو ظاهر میشه و دیگه تا اخر همینطور میمونه و درست نمیشه ...

خدایی خیلی رو مخه و تنها مشکلی هست که هیچکس نتونسته حل کنه و انگلیسی منم خوب نیست که تو انجمن های خارجی جستوجو کنم واس همین مزاحم شما شدم.

x52901_.png

آخرین ویرایش توسط imaniy (2019-02-26 16:40:01)

بهم سر بزنید :
www.iaghapour.ir
عاشق لینوکس و سیخ دادنش  smile

آفلاین

#2 2019-02-27 12:41:27

Arcush
Moderator
ثبت شده: 2015-09-15

پاسخ: ظاهر شدن الکی موس هنگام فیلم دیدن

درود.
آیا فقط در فیلم دیدن این موضوع رخ میده؟ شاید بتونیم ربطش بدیم به درایور کارت گرافیک.

آفلاین

#3 2019-02-27 15:46:21

imaniy
عضو
وب سایت

Arcush نوشته است که:

درود.
آیا فقط در فیلم دیدن این موضوع رخ میده؟ شاید بتونیم ربطش بدیم به درایور کارت گرافیک.

جالبه تا الان فک میکردم فقط تو فیلم دیدنه ولی الان متوجه شدم کلا تو جایی که باید موس ناپدید بشه این مشکل وجود داره مثالا الان تو کنسول پلاسما تست کردم دیدم موس بعد حدود ۲۰ تا ۳۰ ثانیه دوباره ظاهر شد در صورتی که نباید اینطور میشد.

بهم سر بزنید :
www.iaghapour.ir

آفلاین

#4 2019-02-27 23:43:09

imaniy
عضو
وب سایت

مثل اینکه یکی مشکل مشابه منو داشته و با این روش حل کرده ولی نمیدونم دقیق باید چیکار کنم.

I saw something similar when middle button scrolling was enabled for both horizontal and vertical.  I disabled horizontal scrolling with xinput and the problem was solved.  This was with a ThinkPad TrackPoint "red erasure" mouse.  Fortunately I do not have this problem with my new ThinkPad.

بهم سر بزنید :
www.iaghapour.ir

آفلاین

#5 2019-03-05 03:03:24

imaniy
عضو
وب سایت

با تغییر گرافیک از اینتل به انویدیا هم باز مشکل پابرجا بود.

بهم سر بزنید :
www.iaghapour.ir

آفلاین

#6 2019-03-10 19:49:25

mr-noip
عضو
ثبت شده: 2018-07-13

سلام.اینکه با تغییر دادن کارت گرافیک (یا نصب درایور دیگه) همچنان مشکلتون پا برجاست یعنی مشکل از تاچ پد هست(یا سخت افزاری یا نرم افزاری) با توجه به متنی که قرار دادید ایشون با غیر فعال کردن اسکرول افقی مشکلشون حل شده.

شروعی جدید smile

آفلاین

#7 2019-03-12 21:26:18

imaniy
عضو
وب سایت

mr-noip نوشته است که:

سلام.اینکه با تغییر دادن کارت گرافیک (یا نصب درایور دیگه) همچنان مشکلتون پا برجاست یعنی مشکل از تاچ پد هست(یا سخت افزاری یا نرم افزاری) با توجه به متنی که قرار دادید ایشون با غیر فعال کردن اسکرول افقی مشکلشون حل شده.

تاچ پد رو غیرفعال میکنم بازم این مشکل پابرجا هستش در ضمن اگه خراب باشه باید تو ویندوز هم همینطور باشه در صورتی که من فقط تو گنو لینوکس این مشکل رو دارم.

متاسفانه تو انجمن اصلی هم جوابگو نبودن/
https://bbs.archlinux.org/viewtopic.php … 4#p1835174

بهم سر بزنید :
www.iaghapour.ir

آفلاین

#8 2019-03-14 16:20:59

imaniy
عضو
وب سایت

بلاخره خودم مشکل رو حل کردم مشکل از یه بخشی از دانلود منیجر پرسپولیس بودم که به جناب امیر صمیمی گزارش دادم.

بهم سر بزنید :
www.iaghapour.ir

آفلاین

پانوشت انجمن

پشتیبانی توسط تیم آرچ لینوکس ایران و نیرو گرفته با FluxBB